Martinovy Marnosti

Martinovy Marnosti


Marnost nad marnost, všechno je marnost. K čemu je člověku všechno to pachtění?
Spisování mnoha knih nebere konce a mnohé hloubání unaví tělo.
(biblická kniha Kazatel)

čtvrtek 18. března 2010

Bráchové v lacláčích

Psát nějak nestíhám, i když by bylo co. Nevadí. Třeba se naučím psát jen krátké texty nebo vkládat pár aktuálních fotek. Teď mám chvilinku. Za pár minut vzbudím kluky a vyrážíme na pracovní poradu do práce. Díky jedné ochotné studentce tam můžu. Beru kluky s sebou a ona je mezitím pohlídá. Dopoledne jsme byli na kurzu Alfa, kde jsem se mamkám snažil sdělit, jak vidím já odpověď na otázku "Kdo je to Ježíš?". Pro příště si alespoň pamatuju, že se toho musím snažít sdělit raději míň. Zhruba dvě tři myšlenky, protože většina z nich má na klíně děti a nebo k nim odbíhají. Moji kluci už jsou přece jen větší a hráli si ve vedlejší místnosti, ani jsem o nich nevěděl, jen Ondra dvakrát přišel něco mlsat.
Jinak je celkem proměnlivo. Snad už konečně začalo jaro. Jsou to teplotní skoky a člověk aby si lámal hlavu, jak nás všechny tři oblíknout. Včera mi udělala radost druhá objednaná kniha, která mi konečně přišla. Jsem rád, že to funguje. Alespoň trochu to zmírnilo rozmrzelost z toho, že si zase od úterý nemůžu pořádně sednout. A zjistil jsem, že do antikvariátů ani do archivů zatím chodit nemusím, protože i doma objevuju různé "poklady" (teda asi jen pro mne).
Musím běžet.

Tak tady jsou tři fotky z úterý. Klukům se zalíbilo chodit v lacláčích. Po příchodu zvenku chodili po bytě a ukazovali, že mají velké břicho.

7 komentářů:

 1. sú veľmi milí ;-)
  ale tebe dám jednu nevyžiadanú radu - premož sa a napriek zdravotným problémom sa k chlapcom zohni, keď ich fotíš ;-)
  (ak to teda nebol umelecký zámer - fotiť im tie brušká z vtáčej perspektívy ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Už dřív jsem koukala, že kluci mají krásný úsměvy :-)
  A v lacláčích - no frajeřííí :-)
  Zdravím

  OdpovědětVymazat
 3. ad laloka: byl to záměr, i když nevím, jestli umělecký ;-)
  Leckdy je opravdu těžké vybrat takový úhel pohledu, aby v pozadí nebyly vidět krabice nebo jiný nepořádek :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Martine,zatím vás čtu jen tak "letmo",ale dnes mi to nedá a musím vám kluky pochválit :-) .A,že se vám občas na fotu objeví nějaký "ten nepořádek",no a?Vždyť ani u "nás ostatních" není s dětmi stále naklizíno :-) .

  OdpovědětVymazat
 5. A ještě dodám,že přeji brzké zbavení se potíží.Znám je z vlastní skušenosti.Pán Vám Žehnej.

  OdpovědětVymazat
 6. ..jasne, chápem ;-)....ale z vlastnej skúsenosti viem, že po rokoch je človek vďačný za každú maličkosť na fotke, ktorá vyvolá nejakú spomienku... aj ten neporiadok...

  ...tak nabudúce nefoť parkety a nedeformuj synáčikom ich prekrásne tváričky ;-)

  ( samozrejme žartujem, sú zlatíčka z každého pohľadu a ty možeš fotiť aj z lustra, keď to budeš považovať za vhodné :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Klukům lumpačiny koukají z očí... Jsou v těch lacláčkách jako medvídci (ti také mají tak roztomilá bříška). Moc jim to spolu sluší. Je vidět, že jsou sehraná dvojka.

  Bezva, že zvládáš s klukama ještě pracovní porady a hlavně, že máš hlídací zázemí. Soudě podle rozpustilých fotek, hlídačka si s nimi určitě užije.

  Přeju hezký víkend a zlepšení zdravotních trampot.
  Jana

  OdpovědětVymazat